این وب سایت بسته شده است. ما به پارس تودی دری تغییر پیدا کرده ایم.
سه شنبه, 22 سرطان 1395 21:08

مسابقات فوتسال مهاجرین ساوه با برتری تیم شهدای چهارباغ پایان پذیرفت

دومین دوره مسابقات فوتسال مهاجرین ساوه با عنوان جام فاطمیون ویژه شهدای مدافع حرم افغانستان با معرفی تیم‌های برتر به کار خود خاتمه داد.

به گزارش خبرنگار سایت افغانستان خبرگزاری فارس، دومین دوره مسابقات فوتسال مهاجرین ساوه با عنوان جام فاطمیون ویژه شهدای مدافع حرم افغانستان با معرفی تیم‌های برتر و تیم برتر اخلاق به کار خود خاتمه داد.

این مسابقات با شرکت  16 تیم در 4 گروه 4 تیمی در شب‌های ماه مبارک رمضان شد که بعد از بازی‌های دور اول گروهی 8 تیم به دور بعد صعود کرد که در 2 گروه چهار تیمی ردهبندی شدند.

بازی‌ها باحضور پرشور تماشاگران مهاجرین برگزارشد، در دور دوم گروهی نیز تیم‌های اول و دوم هرگروه به مرحله بعدی صعود کردند که از گروه اول شهدای چهارباغ و امید وحدت و از گروه دوم طلوع و افتخار وطن به عنوان چهار تیم مرحله نیمه نهایی انتخاب شدند.

در مرحله نیمه نهایی تیم شهدای چهارباغ 5_2 افتخار وطن و تیم امید وحدت 3_1 طلوع را شکست داده و به دیدار فینال راه یافتند.

دیدار رده بندی نیز با پیروزی 3_2 تیم طلوع مقابل افتخار وطن به پایان رسید و نفرات سوم و چهار انتخاب شدند.

در دیدار پایانی که با حضور ریاست اداره ورزش ساوه، ریاست هیأت فوتبال برگزارشد تیم شهدای چهارباغ دردیداری برترو با نتیجه ۵ بر یک امید وحدت را شکست داده و قهرمان شد.

در مراسم اختتامیه در ابتدا از خانواده‌های شهید محسنی و شهید احمدی از شهدای مدافع حرم افعانستانی تقدیر به عمل آمد سپس از داوران بازی‌ها، از کمیته اجرایی مسابقات تقدیر به عمل آمد و در نهایت تیم‌های اخلاق و تیم‌های اول تا سوم معرفی شدند.

در این دوره از مسابقات تیم  افتخار وطن به عنوان تیم برتر اخلاق و تیم‌های شهدای چهار باغ و تیم امید وحدت به ترتیب اول و دوم شدند.

«مصطفی مظفری» از تیم شهدای چهارباغ به عنوان آقای گل و «محمود کریمی» به عنوان بهترین دروازه‌بان از تیم شهدای چهار باغ انتخاب شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید