این وب سایت بسته شده است. ما به پارس تودی دری تغییر پیدا کرده ایم.
سه شنبه, 26 قوس 1392 20:14

تاکید برگسترش مناسبات ایران واتحادیه اروپا

 

 

 

رئیس دفتر رئیس جمهوری اسلامی ایران، در دیدار با رئیس کمیته روابط با ایران در پارلمان اروپا بر گسترش روابط دوجانیه تاکید کرد.
به گزارش واحدمرکزی خبر ازتهران، " محمد نهاوندیان " رئیس دفتر رئیس ‌جمهوری اسلامی ایران امروز ( سه شنبه ) با «تاریا کرونبرگ» رئیس کمیته روابط با ایران در پارلمان اروپا و هیات همراه دیدار و بر گسترش مناسبات دوجانبه در زمینه های مختلف از جمله اقتصادی تاکید کرد.
نهاوندیان در این دیدار ضمن تأکید بر سیاست دولت ایران در گسترش روابط سازنده با همه کشورهای دنیا، گفت، تعامل با کشورهای عضو اتحادیه اروپا در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و آموزشی از اولویت‌ های جمهوری اسلامی ایران است.
رئیس دفتر رئیس‌ جمهور افزود، ایران تمام تلاش خود را برای اعتماد سازی بکارگرفته است و اتحادیه اروپا نیز باید اعتماد سازی دراین باره را در اولویت‌ خود قرار دهد.
نهاوندیان با تأکید بر اینکه کشورهای اروپایی باید تمام مساعی خود را به منظور رفع تحریم‌های نابه‌حق به‌کار بگیرند، گفت این تحریم‌ها کشورهای اروپایی را متضرر کرده است.
کرونبرگ رئیس کمیته روابط با ایران در پارلمان اروپا نیز در این دیدار ، با ابراز خرسندی از سفر به ایران، گسترش روابط دیرپای ایران را با اتحادیه اروپا خواستار شد.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید