این وب سایت بسته شده است. ما به پارس تودی دری تغییر پیدا کرده ایم.
پنج شنبه, 28 قوس 1392 09:05

خشم رژیم صهیونیستی ازقطعنامه پیشنهادی ایران

 

 

 

اتهامات رژیم صهیونیستی به قطعنامه پیشنهادی ایران درمبارزه با خشونت،ناشی از خشم و عصبانیت این رژیم از انزوا در مجامع بین المللی است.
به گزارش ایرنا ، "محمد خزاعی" نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل، در واکنش به اتهام های بی اساس نماینده رژیم صهیونیستی به قطعنامه پیشنهادی ایران در خصوص مبارزه با افراطی گرایی و خشونت که با رای قاطع اعضا مجمع عمومی به تصویب رسید، گفت: دلیل این اظهارات این است که
ایران در قطعنامه پیشنهادی،  خواستار مقابله با خشونت و تند روی و اشاعه میانه روی و تعادل شده است.
خزاعی خاطر نشان کرد : رژیم صهیونیستی با سیاست های خشونت آمیز و افراط گرایانه، سرزمین دیگران را اشغال می کند و مردم دیگری را در آن سرزمین ها اسکان می دهد و ساکنان سرزمین های اشغالی را به محاصره کامل در می آورد.
نماینده ایران در سازمان ملل تاکید کرد: محاصره سرزمین هایی که به زور مورد اشغال قرار گرفته اند و محروم کردن ساکنان این سرزمین ها از ابتدایی ترین حقوق انسانی، سیاستی است که همه مردم جهان آشکارا با آن مخالف هستند.
بعد از حدود دو ماه از نخستین حضور "حسن روحانی" رییس جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل و سخنرانی در جمع نمایندگان بیش از 190 کشور جهان، روز شنبه به وقت محلی پیشنهاد وی با عنوان «جهان علیه خشونت و افراطی‌گری» (World Against Violence and Extremism) در قالب قطعنامه مجمع عمومی سازمان ملل با رای قاطع اعضا به تصویب رسید.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید