این وب سایت بسته شده است. ما به پارس تودی دری تغییر پیدا کرده ایم.
پنج شنبه, 13 جوزا 1395 12:51

تجليل از مقام شامخ حضرت امام خميني (ره) در مناطق مختلف سوريه

در آستانه بیست و هفتمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ویژه برنامه های تجلیل از مقام شامخ امام راحل (ره) در مناطق مختلف سوریه برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سخنرانان ویژه برنامه های تجلیل از مقام شامخ امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در ولایتهای حلب در شمال، حمص در مرکز و لاذقیه در غرب سوریه، راهبرد وحدت اسلامی، فرهنگ استکبار ستیزی و پیروزی های جبهه مقاومت را مرهون اندیشه و خط ثابت حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری دانستند.
همچنین در مراسمی که در رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در سوریه با شرکت جمعی از دانشجویان و فرهیختگان برگزار شد، سخنرانان به بررسی ابعاد شخصیت و تاثیر اندیشه حضرت امام خمینی (ره) بر جوانان و شگل گیری مکتب مقاومت در برابر استکبار پرداختند.
خانم "ام محمد" از فعالان تشکل زنان مسلمان در منطقه زینبیه (س) گفت: همه ی پیروزی های جبهه مقاومت در منطقه، مرهون اندیشه الهی امام خمینی (ره) است که زمینه ساز ایستادگی و پیروزی مستضعفان بر مستکبران شد.
"سلیم برکات" از اساتید دانشگاه حمص نیز گفت: رژیم صهیونیستی و فتنه دو چالش اصلی فراروی مسلمانان است، به همین دلیل امام خمینی (ره)، وحدت اسلامی و ضرورت ریشه کنی رژیم صهیونیستی را مطرح کردند.
علاوه بر نشست های فرهنگی در مراکز علمی و دانشگاه های مختلف سوریه، مراسم بزرگداشت رحلت حضرت امام خمینی (ره) امروز (پنجشنبه) در حرم مطهر حضرت زینب (س) برگزار می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید