این وب سایت بسته شده است. ما به پارس تودی دری تغییر پیدا کرده ایم.
دوشنبه, 17 جوزا 1395 14:27

پیام تبریک اوباما به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان

پیام تبریک اوباما به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان

رئیس جمهوری و وزیر خارجه آمریکا ، پیام‌های جداگانه‌ای را به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان صادر کردند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از روز یکشنبه پولیتیکو ، باراک اوباما رئیس جمهوری و جان کری وزیر خارجه آمریکا در پیام هایی جداگانه، فرا رسیدن ماه رمضان را به مسلمانان آمریکا و سایر کشورهای جهان تبریک گفتند.
در بیانیه رئیس جمهوری آمریکا که بر روی وب سایت کاخ سفید قرار گرفته است، ضمن آرزوی موفقیت برای همه مسلمانان آمده است، ماه جدید که منادی شروع ماه مقدس رمضان است برای مسلمانان آمریکا و سراسر جهان مبارک باشد.
این بیانیه افزود، برای بسیاری ماه مبارک رمضان فرصتی برای تمرکز بر روی رشد معنوی، تقویت ایمان، بخشش، ایستادگی و صبر از طریق تحمل سختی هاست که در کنار هم یک اتحاد هماهنگ را شکل می دهد.
در همین حال، جان کری، وزیر خارجه آمریکا نیز در پیامی فرا رسیدن ماه رمضان را تبریک گفت و نوشت، رمضان یک ماه محبوب در اسلام است و این یک زمان مقدس برای مهمان نوازی خداوند است. وی افزود، آرزو می کند که رمضان امسال ماهی با صلح و نوگرایی برای همه مسلمان جهان باشد.
قابل ذکر است در سال های اخیر با وجود افزایش فعالیت گروه های اسلام ستیز در آمریکا ، حضور مسلمانان در صحنه سیاسی و اجتماعی این کشور پررنگ تر شده است .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید