این وب سایت بسته شده است. ما به پارس تودی دری تغییر پیدا کرده ایم.
چهارشنبه, 26 جوزا 1395 13:48

هشدار اوباما درمورد سوءاستفاده از اسلام

سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد، رئیس جمهور آمریکا در مورد سوء استفاده از اسلام هشدار داده است.
به گزارش باشگاه خبرنگاران ، "جاش ارنست" در بخش هایی از نشست خبری سه شنبه شب خود در کاخ سفید تاکید کرد، باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا بارها اذعان کرده است آنچه داعش و سازمان های افراطی ارائه می کنند، انحراف از اسلام است. وی افزود، اوباما می گوید که دشمن آمریکا و غرب دین اسلام نیست، بلکه دشمن تندروهایی هستند که به دنبال انحراف اسلام هستند و می خواهند روایتی از اسلام را ارائه کنند که می گوید اسلام نبرد و جنگیدن است، اما رئیس جمهور آمریکا تاکید دارد که چنین چیزی اشتباه است و درست نیست.
جاش ارنست همچنین در توضیح بخش هایی از اظهارات باراک اوباما گفت، رئیس جمهور آمریکا دچار سوء برداشت نیست بلکه مشکل این است که راهبرد ضد تروریستی که جمهوریخواهان بیان می کنند درست نیست، زیرا آنها می خواهند اوباما با استفاده از کلمات جادویی داعش را شکست دهد.
سخنگوی کاخ سفید درباره تیراندازی در شهر اورلاندو در ایالت فلوریدا نیز گفت، اوباما روز پنج شنبه (فردا) به ایالت فلوریدا سفر می کند و در این سفر با فرماندار این ایالت دیدار و درباره حادثه اورلاندو گفت وگو خواهد کرد.درحمله به کلوپ شبانه همجنسگرایان در اورلاندو 50 نفر کشته و بیش از 53 نفر دیگر زخمی شدند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید