این وب سایت بسته شده است. ما به پارس تودی دری تغییر پیدا کرده ایم.
پنج شنبه, 17 سرطان 1395 11:45

اذعان نظامیان رژیم صهیونیستی به اعدامهای میدانی فلسطینیان

یکی از فرماندهان ارتش رژیم صهیونیستی به قتل یک فلسطینی زخمی دیگر، اعتراف کرد.
"عبدالفتاح الشریف "جوان فلسطینی چند هفته پیش در الخلیل در کرانه باختری رود اردن در حالی که به ضرب گلوله های نظامیان رژیم صهیونیستی زخمی شده و بر زمین افتاده بود از طرف یک نظامی دیگر هدف تیراندازی از ناحیه سر قرار گرفت و به شهادت رسید.
"یاریو بن عزرا" از فرماندهان ارتش رژیم صهیونیستی با اذعان به قتل بی دلیل این جوان فلسطینی افزود، دلیلی وجود نداشت که به جوان فلسطینی افتاده روی زمین تیراندازی ‎شود چون از جانب وی هیچ خطری ما را تهدید نمی‎کرد.
در همین حال، رژیم صهیونیستی در پی انتقادات اخیر، عامل شهادت "عبدالفتاح الشریف "را بازداشت کرد و پس از برگزاری یک دادگاه نمایشی وی را آزاد کرد.
حملات نظامیان صهیونیست به مناطق مختلف فلسطینی از میزان 1394 تشدید شده است . این حملات به آغاز انتفاضه قدس منجر شده است.در این انتفاضه ، بیش از 225 فلسطینی به ضرب گلوله‎ نظامیان صهیونیست شهید شدند که اکثر این فلسطینی‌ها با شلیک به سر یا سینه جان خود را از دست داده‌اند و این نشان دهنده عمدی بودن قتل آنها است .
در گزارش کمیته امور اسیران و آزادگان در سازمان آزادیبخش فلسطین آمده است 85 درصد فلسطینیانی که به شهادت رسیدند در حقیقت اعدام شده اند.
این کمیته، ارتش اسرائیل را به «کشتن عمدی فلسطینیان بر اساس سوء ظن صرف و در عین حال اقدام به عنوان قاضی و جلاد » متهم کرد که نقض آشکار قوانین بین المللی و به ویژه ماده 27 کنوانسیون ژنو به شمار می رود که اشغالگران را موظف به حفظ جان و مال مردم مناطق اشغالی کرده است.
دور جدید خشونتهای رژیم صهیونیستی ضد فلسطینی ها در هفته های گذشته که به شهادت و مجروح شدن صدها فلسطینی انجامیده است موجی از نگرانی افکار عمومی از جمله در کشورهای اروپایی را در پی داشته است .
در این زمینه چندی پیش وزیر خارجه سوئد با انتقاد شدید از قانون شکنی و کشتار بی رحمانه فلسطینی ها توسط نظامیان صهیونیستی تاکید کرده بود که رژیم اشغالگر قدس فلسطینی ها را بدون محاکمه اعدام می کند .
اقدامات رژیم صهیونیستی در کشتار فلسطینیان مصداق بارز جنایت علیه بشریت و نسل کشی است و شدت جنایات اسرائیل در سالهای اخیر قلوب مردم جهان را جریحه دار کرده است .
بی تردید تداوم اقدامات سرکوبگرانه و خشونت بار رژیم صهیونیستی علیه مردم بی دفاع فلسطین که نقض آشکار کنوانسیونهای بین المللی از جمله کنوانسیون ژنو محسوب می شود بیش از پیش جهانیان را متوجه اقدامات صد بشری رژیم صهیونیستی کرده است که این موضوع واکنشهای بین المللی علیه این رزیم اشغالگر را در پی داشته است .
آمارها و گزارشهای جدید منشره در خصوص سرکوبگری های رژیم صهیونیستی ضدفلسطینیان از وقوع فجایع هولناک حکایت دارد که رژیم صهیونیستی در جریان دور جدید خشونتهایش علیه فلسطینی ها در ماههای اخیر مرتکب شده است .
رژیم صهیونیستی همواره درصدد است با تشدید خشونت و ایجاد رعب و وحشت سیاستهای توسعه طلبانه اش را در منطقه به پیش ببرد و این موضوع باعث شده است که جهانیان همچنان شاهد تراژدی باشند که این رژیم جنایتکار علیه فلسطینی ها رقم زده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید