این وب سایت بسته شده است. ما به پارس تودی دری تغییر پیدا کرده ایم.
سه شنبه, 12 اسد 1395 08:37

واکنش وزارت خارجه ایران به سخنان رئیس سیا

واکنش وزارت خارجه ایران به سخنان رئیس سیا

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، اظهارات اخیر رییس سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) درباره ایران را بی جا و مشکوک دانست.

به گزارش ایرنا، "بهرام قاسمی" سخنگوی وزارت امور خارجه ایران روز دوشنبه با رد اظهارات اخیر "جان برنان" رئیس سیا درباره ایران مبنی بر اینکه "مباحث گسترده ای میان ایران و آمریکا در جریان است" گفت: به جز مباحث هسته ای، مذاکره دیگری بین آمریکا و ایران مطرح نبوده و نیست.

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران با بیان اینکه برنان در جایگاهی نیست که بتواند در مورد مسائل داخلی ایران به اظهار نظرهای بی ربط و بیجا بپردازد، تصریح کرد: اینگونه اظهارات مقامات آمریکائی با هدف عملیات روانی برای ایجاد تفرقه و دو قطبی سازی در جامعه ایرانی انجام می گیرد و محکوم است.

قاسمی انسجام، وحدت و همبستگی ملت و دولت ایران را نمونه ای بارز در منطقه و جهان دانست و افزود: مردم ایران هوشیارتر از آن هستند که اینگونه سخنان نابجا و هدف دار را تکرار کرده و به آن دامن بزنند.

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران تصریح کرد: ملت ایران فارغ از دسته بندیهای ساختگی سازمانهای اطلاعاتی غرب، از اهداف، آرمانها و تامین منافع ملی حمایت کرده و یکپارچگی دولت و مردم را به اثبات رسانده اند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید