این وب سایت بسته شده است. ما به پارس تودی دری تغییر پیدا کرده ایم.
سه شنبه, 07 ثور 1395 09:41

تشکیل اتاق‌های فکر در اجرای مطلوب جشنواره امام رضا (ع) تاثیرگذار است

 

 

 

دبیر جشنواره آواها و نواهای رضوی ضمن تاکید بر اهمیت برگزاری جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع)، تشکیل نشست‌های تخصصی اتاق فکر در زمینه برگزاری مطلوب برنامه‌های موضوعی این جشنواره را تأثیرگذار دانست.

 

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، برزین ضرغامی در این باره گفت: جشنواره فرهنگی و هنری امام رضا علیه السلام با رویکرد بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بالقوه حوزه فرهنگ منور رضوی و با هدف اشاعه و ترویج فضایل و مناقب حضرت امام رضا علیه السلام و در سطح کلان ارتقاء سطح دانش معنوی مردم با ارزش‌های دینی و سیره زندگانی آن امام رئوف برگزار می‌شود که این مهم جز با برنامه‌ریزی‌های مدون و دقیق میسر نخواهد بود.

 

وی تشکیل اتاق‌های فکر در این جشنواره را اصلی‌ترین مرکز تبادل اطلاعات و تصمیم گیری برای برنامه‌های جشنواره دانست و افزود: برگزاری نشست‌های تخصصی برنامه‌های موضوعی جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) تحت عنوان اتاق فکر می‌تواند با استفاده از ظرفیت‌ها و قابلیت‌های موجود و بالقوه هنری و تأثیرگذاری آن در برگزاری هر چه بهتر جشنواره تعیین کننده باشد.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران تأکید کرد: تلاش همه مسئولان و دست اندرکاران جشنواره بین المللی امام رضا علیه السلام در سراسر ولایتهای ایران و برگزاری جلسات اتاق فکر و تصمیم گیری‌های مؤثر و نقش آفرین، یک هدف غایی و نهایی را دنبال می‌کند و آن اجرای برنامه‌های مطلوب و متناسب با شأن و منزلت امام هشتم، حضرت رضا علیه السلام خواهد بود.

 

وی با بیان این‌که «اعضای اتاق فکر جشنواره آواها و نواهای رضوی متشکل از هنرمندان و کارشناسان متخصص در حوزه موسیقی هستند» افزود: حضور این افراد و ارائه نقطه نظرات ایشان می‌تواند در انتخاب و معرفی آثار برتر و در نهایت روند مطلوب برگزاری جشنواره تاثیرگذار باشد.

 

بر اساس این گزارش، ولایت تهران در چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی امام رضا علیه السلام میزبان جشنواره آواها و نواهای رضوی است.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید