این وب سایت بسته شده است. ما به پارس تودی دری تغییر پیدا کرده ایم.
یکشنبه, 19 ثور 1395 16:55

مسلمان شدن دو بانوی مسیحی در حرم مطهر رضوی

 

 

 

دو بانوی مسیحی از کشورهای استرالیا و آلمان، پس از حضور در حرم مطهر رضوی، مسلمان شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، مدیر امور زائران غیر ایرانی آستان قدس رضوی گفت: راشل لویس کلاری ۳۹ ساله از کشور استرالیا و جولیا زوتر ۲۹ ساله از کشور آلمان دو بانوی مسیحی بودند که پس از حضور در حرم مطهر رضوی و گفتگو با كارشناسان مذهبی به دین اسلام مشرف شدند.

سید محمد جواد هاشمی نژاد افزود: این دو بانوی مسیحی به واسطه همسران مسلمان خود با دین اسلام آشنا شده اند.
 
هاشمی نژاد با تبریك به این دو بانوی تازه مسلمان گفت: در دورانی زندگی می‌كنیم كه به موازات رشد و آگاهی ملت‌ها، با هجمه‌های وسیع افرادی روبرو هستیم كه تلاش دارند مانع آشنایی افكار و ادیان آسمانی با یكدیگر شوند و نزدیكی میان ملت‌ها را از بین می برند و چهره ملت ها را مخدوش می كنند.
 
وی افزود: براساس آمار، درحال حاضر اسلام دومین دین بزرگ اروپا و غرب است و گرویدن شمار زیادی از جوانان به این دین بزرگ، پدیده ای قابل مطالعه است.
 
هاشمی نژاد افزود: در حال حاضر ۹۰ فیصد رسانه‌های جهان و كانال‌های اطلاع رسانی در اختیار افراد مشخصی است كه سعی در القای تفكرات و عقاید مورد نظر خود به سایر افراد دارند و همین نزدیكی ملت ها به یكدیگر، این قدرت‌ها را به هراس وا داشته است.
 
وی خاطرنشان کرد: متاسفانه هجوم عداوت آمیز به اسلام و مسلمانان به اشكال مختلف از ۳۰ سال پیش و با نوشتن كتابی به دست سلمان رشدی آغاز شده است و تاكنون نیز ادامه دارد

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید