این وب سایت بسته شده است. ما به پارس تودی دری تغییر پیدا کرده ایم.
یکشنبه, 19 ثور 1395 14:15

رهبر معظم انقلاب اسلامی: اقدام و عمل در حوزه اقتصاد مقاومتی نیازمند امنیت است

رهبر معظم انقلاب اسلامی ، بر نظارت کامل و جدی مسئولان نیروی انتظامی بر «سلامت فکر و عمل و اخلاق کارکنان» و «تأمین امنیت اجتماعی و اخلاقی»، تأکید کردند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای ، رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز (یکشنبه) در دیدار فرماندهان و مسئولان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران (ناجا)، موضوع امنیت را بسیار مهم و در درجه اول اولویت خواندند و با تأکید بر این که بدون امنیت، زندگی روزمره مردم و فعالیت‎های علمی، دانشگاهی، اقتصادی و اداره کشور امکان پذیر نیست، گفتند : اقدام و عمل در حوزه اقتصاد مقاومتی و شکل‎گیری شجره طیبه اقتصاد درون‎زا نیز نیازمند امنیت است.

حضرت آیت الله خامنه‎ای ، بررسی ریشه‎های ناامنی را توسط نیروی انتظامی و دستگاه‎های مسئول حائز اهمیت دانستند و خاطرنشان کردند : سلامت، دقت و احساس انگیزه بالا در فرماندهان رده بالای نیروی انتظامی و رفتارِ انصافاً پدرانه وزیر کشور با نیروی انتظامی ، فرصت‎های مغتنمی است که باید بیش از پیش از آنها برای رسیدن به اهداف مورد نظر استفاده کرد.

رهبر معظم انقلاب اسلامی ، شکل‎گیری یک تصویر کاملاً مطلوب از نیروی انتظامی را در ذهن مردم ضروری دانستند و افزودند : «اقتدار و قاطعیت بدون بی رحمی»، «سلامت درونی»، «حضور بهنگام و سریع»، «عطوفت و کمک به مردم»، و «قانون گرایی» عواملی هستند که موجب ارائه تصویری مثبت از نیروی انتظامی خواهد شد.

حضرت آیت الله خامنه‎ای همچنین روند پیشرفت‎های ایران را با وجود تلاش‎های ۳۷ ساله دشمنان، «خوب» و «مداوم» ارزیابی و تصریح کردند : نظام اسلامی به پشتوانه ملت ، بینی دشمنان را به خاک مالیده است و سعی دشمنان برای ایجاد ناامیدی، بدبینی و اختلاف در کشور نیز در عصبانیت آنها از پیشرفت‎های ایران، ریشه دارد.

رهبر معظم انقلاب اسلامی ، همه مسئولان و مردم را به مراقبت از وحدت موجود در کشور فراخواندند و افزودند : ایجاد دو جریانی، دو فرقه‎ای و دو قطبی از ضربه‎های مهلکی است که دشمن به‌دنبال آن است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید