این وب سایت بسته شده است. ما به پارس تودی دری تغییر پیدا کرده ایم.
چهارشنبه, 16 سرطان 1395 09:55

رهبر معظم انقلاب اسلامی :ملت ایران حاضر است در مقابل همه دشمنان بایستد و مسئله فلسطین را زنده کند

  رهبر معظم انقلاب اسلامی :ملت ایران حاضر است در مقابل همه دشمنان بایستد و مسئله فلسطین را زنده کند

رهبر معظم انقلاب اسلامی روزه‌داری مردم به‌ویژه جوانان و نوجوانان در بلندترین و گرم‌ترین روزهای سال را از جلوه‌های زیبای ماه مبارک رمضان امسال برشمردند.
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در خطبه نماز عید سعید فطر با تبریک این روز به ملت ایران و امت بزرگ اسلامی، ماه رمضان امسال در ایران را پر از معنویت، توجه، توسل، خشوع و تضرع خواندند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی افزودند: البته دستهای خبیثی سعی کردند نوجوانان را به روزه‌خواری بکشانند که به لطف الهی موفق نشدند و در آینده نیز موفق نخواهند شد.
ایشان برگزاری راهپیمایی عظیم روز قدس در هوای بسیار گرم را جلوه زیبای دیگر و یکی از کارهای بزرگ و مجاهدت مردم در ماه مبارک رمضان دانستند و گفتند: مردم با این حضور اعلام کردند که اگر برخی دولتهای اسلامی به آرمان فلسطین خیانت می کنند، اما ملت ایران حاضر است در مقابل همه دشمنان بایستد و مسئله فلسطین را زنده کند.
حضرت آیت الله خامنه ای، در خطبه دوم نماز، با اشاره به انفجارهای تروریستی در روزهای اخیر در عراق، ترکیه، بنگلادش و برخی کشورهای دیگر نیز گفتند: متأسفانه امسال عید فطر مسلمانان در برخی کشورها به‌دست تروریستهایی که می‌خواهند «اسلام جعلی و بدلی» را به دستور اربابان خود جایگزین «اسلام واقعی» کنند تبدیل به عزا شد، و این جنایات، نتیجه پرورش دادن تروریستها به‌وسیله دستگاههای امنیتی امریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی است.
ایشان با تأکید بر اینکه جرم کشتار انسانهای بی‌گناه در منطقه متوجه حامیان تروریستهای تکفیری است افزودند ، البته خود آنها نیز به‌تدریج در حال آسیب دیدن از تروریسم هستند اما این گناه و جرم آنها فراموش نخواهد شد.
رهبر معظم انقلاب اسلامی، برافروخته بودن شعله‌های جنگ و ناامنی در کشورهای منطقه از جمله سوریه، لیبی و یمن را مایه تأسف خواندند و افزودند: مردم یمن اکنون یکسال و سه ماه است که در زیر بمبارانها قرار دارند اما باید به این مردم و رهبری حکیمانه آنان آفرین گفت که در چنین شرایطی و در هوای گرم، راهپیمایی روز جهانی قدس را با عظمت برگزار کردند.
حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر اینکه هدف اصلی قدرتهای استکباری از به‌راه انداختن جنگ و ناامنی و تروریسم در منطقه، به فراموشی سپرده شدن مسئله فلسطین است، گفتند: مبارزه برای آزادی فلسطین یک مبارزه اسلامی و همگانی است که ادامه این حرکت، وظیفه همه مسلمانان است و قرار دادن موضوع فلسطین در چارچوب یک موضوع داخلی و عربی صِرف، کاری غلط است.
 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید