این وب سایت بسته شده است. ما به پارس تودی دری تغییر پیدا کرده ایم.
پنج شنبه, 25 قوس 1389 15:56

میعادگاه موحدان (22/08/1389)

آیت الله جنتی خطیب نماز جمعه تهران در بخش نخست خطبه های (21 عقرب 1389) شهر تهران با اشاره به دهه اول ماه ذی الحجه که زمان عبادت ، نیایش و دعا می باشد ، گفت:

خطیب جمعه تهران همچنین با اشاره به حضور چشمگیر مردم بویژه ذانشجویان و دانش آموزان ایرانی در گرامیداشت روز سیزدهم عقرب (روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، تاکید کرد جوانان ایرانی همواره با بصیرت و ولایتمداری و بر اساس رهنمودهای رهبری در صحنه حضور داشته و فتنه ها را خنثی کردند. همچنین آیت الله جنتی از تشکیل دولت عراق پس از 8 ماه درگیری و اختلاف و تحقیر ابراز خرسندی و استقبال کرد و مقاومت و بصیرت مردم این کشور را ستود.
وی در اظهاراتش در خطبه دوم نماز جمعه تهران چنین گفت:

به گفته امام جمعه شهر مشهد مقدس برخی از جریان های لائیک و ضد ارزشی در راستای اهداف مغرضانه خود در صدد شکستن هیبت مقام معظم رهبری هستند.
آیت الله سید احمد علم الهدی در خطبه های نماز جمعه مشهد در حرم امام رضا(ع)افزود:این گروه جریان های لائیک ضد ارزشی و سران فتنه بعد از انتخابات سال گذشته ایران با سرپیچی از منویات رهبر معظم انقلاب سعی کردند ایشان را وارد عرصه های رقابت سیاسی کنند.
وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری افزایش بصیرت در برابر اقدامات سوء این جریانها و عوامل لائیک معاند نظام را ضروری و مهم خواند.
او در ادامه افزایش بصیرت مسلمانان در مقابل ترفندهای معاندان اسلام و مستکبران جهانی را از فلسفه های مهم وجودی حج دانست و افزود: متاسفانه جزیره العرب طی دو قرن گذشته در تسخیر سرسپردگان غربی قرار گرفته و حج، این فلسفه وجودی اش را از دست داده است.
خطیب جمعه قم هم در خطبه های نماز جمعه شهر قم با اشاره به افول قدرت آمریکا در جهان گفته است: رئیس جمهور آمریکا در سفر خود به هند به چنین حقیقتی اعتراف کرد و شورای اطلاعات ملی این کشور نیز اذعان کرد که آمریکا دیگر قدرت مطلق نیست.
حجه الاسلام و المسلمین سید محمد سعیدی در خطبه های نماز جمعه قم در حرم حضرت فاطمه معصومه(س) خاطر نشان کرد: کشور آمریکا در آینده وارد دوره بی ثباتی خواهد شد.
سعیدی اظهار داشت اگر سفر رئیس جمهور آمریکا و برخی کشورهای اسلامی را با سفر رئیس جمهور ایران به کشور لبنان که از همه ادیان و مذاهب در آن حضور دارند مقایسه کنیم نشان می دهد که چه کسانی در جهان محبوب و چه کسانی منفور هستند.
خطیب جمعه قم ادامه داد : رئیس جمهوری آمریکا در سفر به هند اعتراف کرد که قدرت جدیدی در منطقه در حال شکل گیری است ولی وی نام دو کشور غیر مسلمان را برزبان آورده است ولیکن ما اعلام می کنیم کانون آن قدرتی که در جهان در حال شکل گیری است کشور مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد.
سعیدی یادآور شد سازمان جاسوسی آمریکا اخیرا اعلام کرد اگر روند جریان های منطقه تا پانزده سال آینده اینگونه ادامه پیدا کند رژیم صهیونیستی از منطقه محو خواهد شد.امروز هجرت معکوس از رژیم صهیونیستی آغاز شده است و صهیونیستهای دنیا طلب برای اینکه از ثروت خود استفاده کنند دنبال امنیت در کشورهای دیگر می گردند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید